top of page
Briliantai Vilniuje.jpeg

BRANGAKMENIAI

Papuošalai su Brangakmeniais

Ieškote išskirtinių juvelyrikos dirbinių ar brangakmenių Lietuvoje? Lombarbas Nr. 1 jums gali pasiūlyti įvairių papuošalų su brangakmeniais už prieinamą kainą. Jau daugiau kaip 25 metus gaminame individualius, originalaus dizaino juvelyrinius dirbinius su deimantais, safyrais, rubinais ir kitais brangakmeniais. Taip pat vertiname briliantus ir prekiaujame deimantais. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums padėsime įgyvendinti jūsų juvelyrines svajones.

JUVELYRINIAI DIRBINIAI SU BRANGAKMENIAIS

Auksiniai Dirbiniai su Deimantais

Brangakmeniai ir taurieji metalai, tokie kaip auksas ar platina,  jau nuo seniausių laikų buvo apipinti legendomis ir magija. Dėl savo retumo, žvilgesio ir neblėstančio žavesio, tokie brangakmeniai kaip deimantai, brliantai, rubinai ir safyrai tapo sėkmės ir galingumo simboliu. Jau senovėje žmonės nešiojo įvairius brangakmenius kaip talismanus atnesančius laimę, suteikiančius pasitikėjimo ir pritraukiančius sėkmę.

Brangakmeniai yra klasifikuojami pagal tam tikras jų savybes: švarumą, spalvą, paplitimą gamtoje ir cheminę sudėtį. Lombarbas Nr. 1 Vilniuje jums gali pasiūlyti įsigyti įvairių auksinių, platininių ar sidabrinių papuošalų su žėrinčiais deimantais ar kitais brangakmeniais. Taip pat galime jums pagaminti prabangius aukštos kokybės papuošalus su sertifikuotais briliantais. Jeigu norite investuoti į auksą ar briliantus galime jums patarti ar įvertinti turimus gaminius, brangakmenius, monetas.

Briliantų Vertinimas Lietuvoje, Vilniuje

Lombardas Nr. 1 gali įvertinti jūsų turimų briliantų kokybę pagal jų spalvą, švarumą, inkliuzų skaičių ar skaidrumą, kuris retai matonas plika akimi. Tiesiog atsineškite savo papuošalus, ar individualius akmenis ir mes įvertinsime jų būklę. Taip pat galime parduoti ar padėti nusipirkti investicinių deimantų ar kitų brangakmeniu, tauriųjų metalų.

Kaip matuojami deimantai ir kuo jie ypatingi?

Brilianto svoris yra matuojamas karatais, o vienas karatas yra lygus 0,2 gramo. Ne visada brilianto dydis ar svoris atspindi jo tikrąją vertę. Labai svarbu atsižvelgti į tokius aspektus kaip švarumas, spalva ir kokybė. Dažnai maži briliantai gali būti daug vertingesni už didelius dėl jų briaunavimo ar skaidrumo.

 

Deimantai yra skirstomi pagal jų formas: apvalus, su 57 arba 58 briaunom; princesė - kvadrato formos; emerald - stačiakampio formos ir kiti. Visi deimantai yra išskirtiniai ir labai individualūs. Deimantai - kaip žmonės visi skirtingi ir unikalūs su savo savitu charakteriu ir spindesiu.

Kokios būna deimantų formos?

  • Round briliant– apvalus briliantas, kurį sudaro 57 arba 58 briaunos.

  • Princess – kvadrato formos akmenėlis.

  • Marquise – ovalo, nusmailėjančiais galais formos.

  • Oval – ovalo formos brangakmenis.

  • Emerald – stačiakampio formos.

  • Radiant – kvadrato ar stačiakampio formos su nukirstais kampais.

  • Pear – kriaušės formos deimantas.

 

Jeigu turite klausimų skambinkite ir teiraukitės telefonu +3706 8793311 arba užsukite į mūsų parduotuvę įsikūrusią - Aušros Vartų gatvėje 13 Vilniuje.

bottom of page