top of page
Smaragdas su briliantais

LOMBARDO PASLAUGOS

Aukso ir Brangakmenių Supirktuvė

Lombardas Nr. 1 Vilniuje perka ir parduoda auksą, platiną, paladį, sidabrą, stomatologinį auksą, aukso laužą, brangakmenius, auksines monetas, grandinėles, pakabukus, žiedus ir kitus juvelyrinius dirbinius.

LOMBARDAS VILNIUJE

Aukso Dirbinių ir Brangakmenių Supirktuvė

Norite gauti greitajį kreditą ar trumpalaikę paskolą? Turite įvairių aukso ar platinos dirbininų, tokių kaip auskarai, žiedai, pakabuka ar grandinėlė? Galbūt jūsų auksiniai dirbiniai jau seniai sulūžę ir renka dulkes papuošalų dežuteje? Lombarbas Nr. 1 Vilniuje jums gali pasiūlyti trumpalaikę paskolą už žemas palūkanas. Tiesiog atneškite savo juvelyrinį dirbinį, auksinę monetą ar brangakmenį į mūsų parduotuvę įsikurusią Vilniaus Senamiestyje ir iškeiskite jį į trumpalaikę paskolą.

 

Kaip veikia lombardas?

 

Lombardas – tai viena seniausių skolinimosi formų pasaulyje veikianti nuo XIII amžiaus. Tai yra labai praktiška ir puikiai veikianti paskolos forma suteikianti jums galimybę gauti pinigų įkeičiant savo turtą be jokio įsiskolinimo bankui ir nepažeidžiant kredito retingo. Lombardas jums garantuoja trumpalaikę paskolą, kurios negražinus jūsų įkeistas turtas bus parduotas, o jūsų skola bus anuliuojama ir jūs neliksite niekam skolingi.  

 

Ieškote patikimo Lombardo Vilniuje?

Lombardas Nr. 1 jums gali suteikti tumpalaikę piniginę paskolą už žemas palūkanas ir galimybę pratęsti termino laiką. Paprastai paskola yra suteikiama nuo vienos dienos iki dvieju menesių su galimybe prasitęsti termino laiką.

 

Palūkanos yra skaičiuojamos dienomis, todėl savo užstatytą turtą galite atgauti dviejų mėnesių bėgyje. Jei vėluojate, tačiau nenorite, kad jūsų juvelyrinis dirbinys ar moneta būtų parduoti tiesiog paskambinkite arba užsukite ir praneškite apie savo situaciją. Mes visada norime padėti savo klientams išsaugoti norimus dirbinius, todėl informuokite mus kuo anksčiau.

 

Kokį turtą galite įkeisti Lombarbas Nr. 1 parduotuveje?

Mūsų specializacija yra taurieji metalai, tokie kaip auksas, platina, sidabras ir paladis; taip pat įvairūs brangakmeniai - deimantai, granatai, rubinai, topazai, safyrai ar smaragdai.

 

Superkame įvairos būklės aukso dirbinius, monetas, stomatologinį auksą, aukso laužą, deimantus ir kitus brangakmenius. Jeigu ieškote greitos paskolos ar greitojo kredito ir turite juvelyrinių dirbinių, aukso monetų ar brangakmenių, kuriuos norite įkeisti užsukite į Lombardas Nr. 1 Vilniuje arba paskaminkite mums pasiteiravmui +3706 8793311.

bottom of page