top of page

PASLAUGOS

Lombardas Nr.1 ir antikvariatas yra įsikūręs Vilniaus Senamiestyje. Dirbame juvelyrikos bei aukso supirkimo srityje jau daugiau nei 25 metus ir galime jums padėti įvairiausiais klausimais. Jeigu ieškote patikimo lombardo ar norite įsigyti unikalių antikvarinių daiktų - teiraukitės jau šiandien.

Jewelry Appraiser

Lombardas

Tauriųjų Metalų ir Briliantų Supirktuvė

Lombardas Nr. 1 suteikia paskolą priimdamas saugoti brangakmenius, tauriuosius metalus, monetas ir juvelyrinius dirbinius. Superka auksą, platiną, sidabrą, paladį, stomatologinį auksą, aukso laužą, auksines monetas, žiedus, grandinėles, pakabukus ir kitus juvelyrinius dirbinius. Aukso kaina priklauso nuo tos dienos aukso biržos kainos, todėl keičiasi kas dieną. Monetų kainos priklauso nuo jų buklės, tiražo, prabos ir kitų veiksnių.

diamond ring

Brangakmeniai

Deimantai, Rubinai, Safyrai

Ieškote ypatingos dovanos artimam žmogui su išliekamąją verte? Mes galime pasiūlyti įvairiausių žėrinčių brangakmenių tokių kaip deimantai, perlai, rubinai, granatai, safyrai ar smaragdai. Tai puiki investicija į brangiuosius akmenis ir jūsų ateitį. Tai dovana, kuri nudžiugins kiekvieną.

Newly Weds

Juvelyriniai Dirbiniai

  Vestuvių ir Sužadėtuvių Žiedai

Auksiniai, ar iš kitų tauriųjų metalų pagaminti juvelyriniai dirbiniai yra dažnai perduodami iš kartos į kartą kaip šeimos relikvija. Galime pasiūlyti, pagal užsakymą, išskirtinius aukštos kokybės sužadėtuvių bei vestuvinius žiedus, sages, auskarus, apyrankes, grandinėles, brangiuosius akmenis, laikrodžius, bei kitus juvelyrinius dirbinius. Užsisakykite savo svajonių papuošalą ir pradėkite kurti savo tradicijas.

Jewelry Making

Juvelyrinių Dirbinių Taisymas

Graviravimas, Restauravimas ir Atnaujinimas

Sulūžo auksinė grandinėlė, auskarai ar apyrankė? Jūsų mėgstamiausias žiedas nebelenda ant piršto ar tapo laisvokas? Taisome, restauruojame, atnaujiname visus juvelyrinius dirbinius. Didiname ir mažiname žiedus. Taip pat graviruojame juvelyrinius dirbinius; žiedų viduje ir išorėje.

Diamonds

Brangakmenių ir Juvelyrinių Dirbinių Vertinimas

Deimantų Konsultacija ir Ekspertizė

Lombardas Nr. 1 dirba su deimantais, briliantais, granatais, safyrais, rubinais, smaragdais ir kitais brangakmeniais jau daugiau kaip 25 metus. Konsultuojame ir atliekame brangakmenių ir juvelyrinių dirbinių ekspertizę. Gaminame individualius juvelyrinius gaminius su briliantais ir kitais brangakmeniais.

coins-587141_1920.jpg

Investicinis Auksas ir Monetos

Aukso Investicijos - Indėlis į Ateitį

Į ką saugiausia ir naudingiausia investuoti pinigus? Investicinis auksas ir kolekcinės tauriųjų metalų monetos yra puikus taupymo būdas ir ilgalaikė investicija į ateitį. Lombardas Nr. 1 jums gali pasiūlyti įsigyti aukso luitų, retų auksinių monetų ar brangakmenių patraukliomis kainomis.

bottom of page