top of page
hands-2705251_1920.jpg

JUVELYRIKA MEILEI

Vestuviniai ir Sužadėtuvių Žiedai

Ieškote juvelyro Vilniuje, o gal išskirtinio deimanto savo mylimajai? Vienetinių vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų kūrimas bei gamyba pagal individualius užsakymus. Galime jums pasiūlyti išskirtinius žiedus iš balto, geltono, raudono aukso, platinos ar sidabro. Nuo klasikinių iki modernių, puoštų graviūromis ar deimantais, pirštų antspaudais ar jūsų inicialais. Taip pat galime padėti išsirinkti įvairaus dydžio brangakmenių, kuriuos galite nusinešti pas savo juvelyrą.

SUŽADĖTUVIŲ IR VESTUVINIAI ŽIEDAI

Juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais

Visi papuošalai yra kažkuo ypatingi, nes dažnai turi savo istoriją ar prasmę. Malonu mūvėti gražų žiedą, apyrankę ar grandinėlę į kurią pažvelgus atgimsta šilti prisiminimai apie artimus žmones ar stebuklingas akimirkas praleistas su jais. Papuošalai skleidžia magišką energiją, o ivairūs brangakmeniai nuo seniausių laikų yra laikomi sekmės simboliais pritraukianciais sveikatą, meilę ir laimę. Lombardas Nr. 1 jums gali pasiūlyti įvairiausių juvelyrinių gaminių bei skirtingo dydžio brangakmenių.

Juvelyro paslaugos:

  • Vienetiniai vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai su briliantais;

  • Brangakmenių kokybės vertinimas;

  • Individualūs juvelyriniai dirbiniai iš balto, geltono, raudono aukso, platinos ir kitų tauriųjų metalų;

  • Kokybiški juvelyriniai gaminiai su brangakmeniais - deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais, perlais; 

  • Prekyba auksiniais dirbiniais, monetomis, investiciniu auksu ir brangakmeniais;

  • Kruopštus ir kokybiškas juvelyrinių dirbinių taisymas, graviravimas ir valymas;

  • Aukso, platinos, sidabro, monetų ir brangakmenių supirkimas.

 

Ieškote klasikinio, o gal netradicinio, sužadėtuvių žiedo Vilniuje?

Jeigu ieškote ypatingo ir kokybiško sužadėtuvių žiedo savo išrinktajai, galime jums pasiūlyti įvairiausių variantų už prieinamą kainą. Populiariausi sužadėtuvių žiedai yra jau klasika tapę ivairių aukso atspalvių modeliai su deimantais. Žiedo su deimantu kaina priklauso nuo jūsų pasirinkto brangakmenio formos, švarumo, spalvos ar išpjovimo. Dažniausiai jo dydis ar karatų skaičius nenusako brangakmenio vertės ir mažas briliantas gali būti daug brangesnis nei didelis. Jeigu ieškote netradicinio sužadėtuvių žiedo, ar kitokio juvelyrinio dirbinio, galime jums pasiūlyti platininių žiedų su rubinais ar smaragdais, sidabrinių su safyrais ar akvamarinais. 

Vyriški ir moteriški vestuviniai žiedai

Ieškote ypatingo dizaino ar tradicinių vestuvinių žiedų pagamintų specialiai jums? Lombardas Nr. 1 jums gali pasiūlyti individualius vestuvinius žiedus iš balto, geltono, raudono aukso, platinos ar sidabro. Galime pagaminti bet kokio tipo žiedus: pagal kataloge esantį modelį arba pagal jūsų individualų eskizą. Jei turite savo aukso ir norėtumėte jį paversti savo svajonių žiedais tiesiog atsineškite jį į mūsų parduotuvę. 

Vestuvinis žiedas tai meilės ir priklausomybės simbolis, kurį mūvėsite visą gyvenimą. Labai svarbu išsirinkti tinkamus žiedus, kad jie būtų ne vien gražūs, bet ir patogūs. Skambinkite mums pasiteiravimui telefonu +3706 8793311.

bottom of page